Mazais miers Latgalē

Mazais miers Latgalē

Daudzi man vaicā, lai uzrakstu kaut ko blogā par mūsu Latgales izbraucienu, kaut gan patiesībā man īsti nav daudz ko par to teikt! Jo mēs darījām tieši NEKO. Un tāds arī bija šī brauciena mērķis. Tā kā, iespējams, būsiet šajā rakstā mazliet vīlušies :).

Bet ziniet, tieši nekā nedarīšana kādā skaistā vietā ir tas, ko šovasar visvairāk vēlos darīt (jeb nedarīt?). Īsti nedarīt neko jau tāpat nesanāk, jo mazie jāvaktē, bet vienalga – arī tad, kad sapukojos uz vīru, kurš laiski aizmidzis diendusu atpūtas krēslā, bet es tikmēr cenšos atturēt puikas no blēņu darīšanas, tas viss – vides maiņa – ir tā vērta. Vienmēr!

Kaut tas mazais brīdis miera, ko pavadījām skatoties saulrietu (un es – arī saullēktus) pie skaistā Jazinkas ezera.

Man tiešām šoreiz nav daudz ko rakstīt un ieteikt, jo vienīgā vieta, kuru devāmies pa ceļam apskatīt bija Čertoka ezers jeb leģendām apvītais Velnezers.

Lai gan mums bija plāns arī vairāk apskatīt Aglonu, diemžēl viens no bērniem bija saķēris temperatūru, tādēļ lielākus apskates plānus atcēlām, un paviesojāmies vien Aglonas aptiekā. Bet tas nekas, jo brauksim taču vēl.

Ļoti daudzi veicāja, kas tā par brīnišķīgo vietu, kur palikām. Centos jau visiem atbildēt, bet darīšu to vēlreiz. Tā bija atpūtas māja “Rāmuļi” Aglonas novada Grāveru pagastā (atrast vari : https://viesunamiem.lv/ramuli).

Māja bija tiešām skaista un gaumīgi iekārtota, Blaukus ezers, pirts, laiva, šūpoles, ugunskura vieta un grils – nu viss, kas nepieciešams vasarīgai atpūtai. Lūk, tādu māju gribētos pašai! :)

Brauciens uz Latgali izvērtās diezgan garš – nesaprotu kā, bet mēs braucām 5 stundas!! Laikam pateicoties lēnajai satiksmei Rīgā, pāris pieturām, kur apstājāmies, kā arī ceļa remontiem tumsā. Atpakaļceļš gan bija 2x ātrāks – droši vien arī tāpēc, ka 2 no 3 bērniem gulēja. Bet par braukšanu sūdzēties nevaru, jo tas, pateicoties iespējai izmēģināt jauno Volkswagen Multivan Executive busiņu, bija ļoti komfortabls. Par to vairāk vari lasīt : viensplusviens.lv/izvelamies/volkswagen-multivan/

Vienīgais, ko visā šajā sakarā varu ieteikt jums – vienkārši atver “googli”, izvēlies brīnišķīgu vietu gandrīz nekurienē, un aiziet – dodies un baudi mieru, sauli un vēlams arī kādu ezeru, upi vai jūru!

 

Komentē