Apskats : Bosch Unlimited bezvadu putekļu sūcējs

Apskats : Bosch Unlimited bezvadu putekļu sūcējs

Instagramā jau solīju, ka uzrakstīšu plašāku apskatu par Bosch Unlimited bezvadu putekļu sūcēju, kas ir lielākais palīgs mūsu mājsaimniecībā kopš marta, un jau gandrīz pusgadu tiek lietots katru dienu, bez izņēmumiem – tieši tik neaizstājams tas ir.

Līdz šim mājas uzkopšanai izmantoju parasto putekļu sūcēju ar vadu, un jāatzīst, ka tas bieži vien krāja putekļus ap sevi, jo gluži vienkkārši ir bijis slinkums to vazāt no vienas istabas uz otru, pārspraust vadu kontaktos, kā arī aizrādīt bērniem, ka – kamēr mamma vai tētis tīra māju, vadu no kontakta ārā raut nevajag, un arī putekļu sūcēja pogu izslēgt nevajag. Junioram jo īpaši patika šī putekļu sūcēja iekšā un ārā slēgšanas spēle. Ar jauno Bosch Unlimited putekļu sūcēju bērni labprāt palīdz, un darbojas paši.

GALVENĀS ĪPAŠĪBAS 

Saņēmu arī vairākus jautājumus par putekļu sūcēja jaudu, skaņu, darbības ilgumu u.c. Uz tiem centīšos atbildēt raksta ietvaros, taču, ja apsver Bosch Unlimited iegādi, un vēlies vēl ko precizēt, droši vaicā!

Darbības ilgumsBosch Unlimited bezvadu putekļu sūcējs darbojas ar uzlādējamu bateriju. Pēc 4h uzlādes, tā darbības ilgums ir 30 minūtes. Tā kā komplektā iekļautas 2 baterijas, tad kopējais darbības ilgums var būt 1 stunda. Kādam tas var izklausīies maz, bet parēķiniet, cik ilgi mēdzat darboties ar putekļu sūcēju. Man tie parasti ir vairāki piegājieni dienā, 5 – 10 minūšu gari. Galvenais atcerēties to pēc lietošanas vienmēr uzlikt lādēties! Iegādājoties Bosch Unlimited līdzi nāk arī putekļu sūcēja statīvs, ko var piestiprināt sev ērtā vietā mājās, un attiecīgi tur veikt putekļu sūcēja regulāru uzlādi. Ja jūsu mājās jau ir kāda ierīce no BOSCH Home & Garden produktu līnijas, šī baterija derēs arī attiecīgajām ierīcēm!

Svars un lietošanas ērtība – kādam var šķist, ka baterija padara putekļu sūcēja kātu smagāku, un roka tīrīšanas laikā ātri nogurst, taču es tam nevaru piekrist. Kopējais Bosch Unlimited bezvadu putekļu sūcēja svars ir 2,3 kg. Ja tas tiek izmantots bez kāta, ar kādu no maināmajiem uzgaļiem (piemēram, tīrot automašīnu vai galda virsmu), tā svars ir tikai 1,4 kg. Tā kā putekļu sūcejam ir iespējams pagarināt vai saīsināt kāta garumu, kā arī izvēlēties tīrīšanas virsmai piemērotu uzgali, ar to var tīrīt teju visas iespējamās virsmas – grīdu, galdus (piem., saskūt drupačas), aizkarus, griestu stūrus, mēbeles, automašīnu utt. Pati esmu izmantojusi to pat, lai sasūktu drupačas uz batuta, kā arī nelielas stikla lauskas uz pagalma celiņa – ko ar slotu saslaucīt ir gandrīz neiespējami. Bosch Unlimited ir  piemērots dažādu grīdas virsmu tīrīšanai, un ir ērti lietojams kā mājās, tā ārpus tām. 

Troksnis – vairāki no jums interesējās, cik skaļš ir putekļu sūcējs, un vai tā iedarbošana var pamodināt guļošu bērnu. Tas droši vien ir ļoti individuāli. Putekļu sūcējam ir 2 režīmi. Mazāk jaudīgais ir attiecīgi klusāks, un manus mājiniekus netraucē. Maksimālais putekļu sūcēja radītais troksnis ir līdz 76 decibeliem. Istabā, kur atrodas bērni – vienalga, vai viņi spēlējas, vai guļ,  putekļu sūcēju parasti  izmantoju ar standarta jaudu, ne maksimālo, lai viņus netraucētu. 

Tīrīšana – nobeigumā atbildēšu uz jautājumiem par tīrīšanu. Tā kā šis ir bezvadu putekļu sūcējs, tad putekļu tvertnes tilpums ir 0,3 l, un tā ir jāiztukšo biežāk, kā standarta putekļu sūcēji ar vadu. Tīrīšana gan grūtības nesagādā, un ir daudz ir ērtāka kā lielajiem putekļu sūcējiem – tvertne ir viegli atverama un iztukšojama. Putekļu sūcēja tvertni nav nepieciešams mazgāt vai mainīt, jo filrs ir veidots no mūžīga filtra materiāla, kas nodrošina higiēniski tīru filtru. Ļoti ērti! Standarta uzgalim nav klasiskās putekļu sūcēja birstes, un to ir viegli izjaukt, un izņemt tajā iesprūdušos matus / papīrus, vai lielākus putekļus. 

Kopumā esmu ļoti apmierināta ar Bosch Unlimited bezvadu putekļu sūcēju, un kā jau rakstīju pašā sākumā – nav ne dienas, kad es to neizmantotu, un tas ir iels atvieglojums, lai savāktu dažādus ikdienas netīrumus, sākot no kāmja būra izmētātām skaidām, beidzot ar mājās sanestām smiltīm no kārtējā pludmales apmeklējuma. 

Vairāk informāciju un tehnisko specifikāciju par attiecīgo modeli atradīsi : https://www.bosch-home.lv/produktu-sarakstu/puteklu-suceji/bezvadu-puteklu-suceji/unlimited/BCS61113?breadcrumb=rechargeablefloorvacuumcleaners 

RAKSTS TAPIS SADARBĪBĀ AR BOSCH

Komentē