APSKATS : HUAWEI WATCH FIT

APSKATS : HUAWEI WATCH FIT

Lai gan aktīvu dzīvesveidu – daudz garas pastaigas, regulāra pārvietošanās ar velo un sporta zāles apmeklēšana, vai vingrošana mājās – ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa pēdējos pāris gadus, pie tāda sporta viedpulksteņa, kuru es tiešām izmanotu arī ikdienā, tiku salīdzinoši nesen.


Visu oktobra mēnesi savās ikdienas aktivitātēs izmēģināju viedpulksteni HUAWEI WATCH FIT.

Lai gan man pašai nav Huawei viedtālrunis, nebija nekādu problēmu to savienot ar esošo viedtālruni, izmantojot Huawei Health aplikāciju savā telefonā.
Sākšu ar to, kas man Huawei Watch Fit patīk, un kāpēc turpinu to izmantot ikdienā :


Ārējais dizains – tas, iespējams, nav svarīgākais elements, tomēr nevaru nepieminēt faktu, ka par šo viedpulksteni regulāri saņemu komplimentus. Mana viedpluksteņa siksniņa ir maigi rozā krāsā, bet pieejami arī citi acij tīkami toņi – klasiski melns un piparmētras zaļais.
● Iekšējais dizains – ļoti patīk tas, ka pulksteņa ekrāna izskatu var mainīt tā, lai tas atšķiras vizuāli. To iespējams pielāgot attiecīgās dienas apģērbam, piemēram, izvēloties klasisku ekrāna izskatu, kurā redzams tikai pulksteņa laiks, vai sportiskāku – kur redzamas fiziskās aktivitātēs patērētās kalorijas, dienas soļu skaits utt. Pieejami 12 dažādi dizaini.
Soļu skaitītājs – manā ikdienā pastaigas ir galvenais “sporta veids”. Man nav tik svarīgi svīst sporta zālē, kā pastaigāties svaigā gaisā. Kā dienas minimumu esmu uzstādījusi 10’000 soļus svaigā gaisā, un priecājos katru reizi, kad viedpulkstenis novibrē, tādējādi paziņojot, ka ikdienas mērķis ir sasniegts. Tā kā es ļoti sekoju līdzi dienas soļu skaitam, priecājos, ka vairs nav papildus jāizmanto cita telefonā esošā aplikācija.
Velo braukšana – otra biežākā fiziskā aktivitāte, ko veicu ikdienā, ir velo braukšana, bet nekad neesmu uzskaitījusi, kādus attālumus tieši es dienas laikā nobraucu. Tagad, izmantojot Huawei Health aplikāciju un viedpluksteni, atzīmēju velobrauciena sākumu un beigas, tādējādi beidzot zinu, ka patiesībā nobraukto km skaits ir diezgan iespaidīgs!
Fizisko aktivitāšu intensitāte – viena forša īpašība, ko es ievēroju izmēģinot Huawei Watch Fit – intensīvāka velobrauciena vai pastaigas laikā, pulkstenis parāda, kāda ir aktivitātes intensitāte, un vai ir sākusies kardio slodze un intensīvāka kaloriju patērēšana.
Pulsa mērījumi – ikviens, kurš nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm ikdienā zina, ka ļoti svarīgi un veselīgi ir nepārspīlēt, un sekot līdzi savam pulsam. Ar Huawei Watch Fit to ir viegli izdarīt, jo pulsa mērījumi tiek noņemti automātiski un regulāri!
Zvanu saņemšana – es jau labu laiku cenšos samazināt savu “ekrānlaiku”un viedtālruņa izmantošanu. Šis viedpulkstenis ir diezgan labs palīgs šajā procesā, jo sociālo tīklu paziņojumi tajā nenāk, tomēr mani ir iespējams sazvanīt, ja radusies kāda ārkārtas / izņēmuma situācija.
Ilgstoša baterija – ir viena lieta, ko pamanīju jau pirmajā dienā – baterijas noturība! Es joprojām katru dienu vakarpusē iedomājos, ka būtu jāuzliek lādēties viedpulkstenis, un pieliekot to pie lādētāja apzinos, ka baterija pēc 1 dienas izmantošanas joprojām ir savi 80 – 90%!!! Neesmu vēl mēģinājusi, cik dienas tas var iztikt pavisam bez uzlādes, bet
spriežot pēc tehniskās specifikācijas, tās var būt pat 10 dienas!!!
Ūdensizturība – lai gan neapmeklēju baseinu, laikā, kad rokas jāmazgā 20x dienā, ūdensnoturība ir ļoti svarīga īpašība, lai nejauši nesaslapinātu pulksteni, un nesabojātu to. Šo pulksteni droši var valkāt nodarbojoties ar aktivitātēm ūdenī.

Processed with VSCO with c8 preset

Izpētot Huawei Watch Fit tehnisko specifikāciju apzinos, ka pilnībā visas tā iespējas vēl neizmantoju. Kaut vai tīri tāpēc, ka mans sporta veids nav skriešana, jo kārtīgi izpētot viedpulksteņa iespējas, var cītīgi sekot līdzi savam treniņu grafikam, pulsam, vēlamajam un sasniedzamajam rezultātam.

Tāpat īsti neizmatoju miega analizēšanas iespējas, jo pa nakti ar pulksteni neguļu. Tomēr patīk opcija, ka ar šo pulksteni ir iespēja izmērīt arī ikdienas stresa līmeni.

Protams, katram no mums varbūt ir citas pozīcijas, ko par savām ikdienas aktivitātēm vēlamies uzzināt / noskaidrot vairāk, tādēļ pirms pulksteņa iegādšanās noteikti ir svarīgi izpētīt visu tehnisko specifikāciju un saprast, vai tas atbilst paša vajadzībām. To vari izdarīt te : https://consumer.huawei.com/lv/wearables/watch-fit/?gclid=CjwKCAjw8-78BRA0EiwAFUw8LEkqGJTh_plhbmdiOlSE_BaFBnNLA3WDTgOdlQGxQTqpOFOPYY5M0BoC800QAvD_BwE

VIEDPULKSTENI TESTĒŠANAI NODROŠINĀJA HUAWEI

Komentē