Silti un ģimeniski

Silti un ģimeniski

2020. gada nogalē esmu kļuvusi par vienu no Stockmann Ziemassvētku vēstnesēm. Stockmann pastāvīgo klientu kalatogā, kā arī veikalā vari atrast arī manas svētku izvēles! Padalījos arī ar savu Ziemassvētku stāstu, un Ziemassvētku svinēšanas tradīcijām!

Ziemassvētku svinēšanas tradīcijas

Ziemassvētki pilnīgi noteikti ir mierīgākais laiks mūsu ģimenē. Visi darbi šajā laikā ir nolikti uz pauzes, bērniem ir brīvdienas no bērnudārza un skolas, un varam daudz vairāk laika pavadīt kopā. Svētku laikā visvairāk novērtēju to, ka nav ikdienas steigas, un ir daudz vairāk laika ieklausīties vienam otrā. 

Ziemassvētkus svinam tikai ar pašiem tuvākajiem ģimenes locekļiem. Laika gaitā esam iemācījušies iztikt bez liela pirmssvētku stresa, varbūt tieši tādēļ Ziemassvētki izdodas īpaši sirsnīgi. Kopīgi pagatavota Ziemassvētku maltīte un sirsnīgas sarunas tuvāko lokā ir mūsu Ziemassvētku kodols. 

Ziemassvētku dāvanu izvēle

Par Ziemassvētku dāvanām cenšamies domāt laicīgi. Tā kā ģimenē aug divi bērni – 4 un 7 gadus veci – viņi jau laikus sagatavo vēstuli Ziemassvētku vecītim un sapņo par savas īpašās vēlmes piepildīšanos Ziemassvētku vakarā. Lai gan bērnu vēlmes nereti ir diezgan konkrētas, bez pārsteigumiem neiztikt! Tuvāko ģimenes locekļu starpā ar dāvanām nepārspīlējam, tomēr tās tiek ļoti novērtētas. Cenšamies sagādāt katram savu īpašo pārsteigumu, jo galvenais, ko vēlamies panākt, pasniedzot Ziemassvētku dāvanas, ir ļaut tās saņēmējam sajusties īpašam un novērtētam.

Idejas konkrētām dāvanām rodas jau laicīgi, ne tikai nedēļu vai divas pirms svētkiem. Šķiet, ka domas par Ziemassvētku dāvanu izvēli saviem īpašajiem cilvēkiem ir aktuālas jau no vasaras vidus, kad lēnām un bez steigas var sākt plānot svētku pārsteigumus.

Ziemassvētkos, protams, visīpašāk šķiet iepriecināt bērnus, kuri izteikti tic svētku brīnumam. Tomēr iepriecinām arī tuvākos radiniekus un citus mums mīļos cilvēkus – draugus, kuriem vēlamies pateikt paldies par kopā pavadīto gadu!

Stockmann pastāvīgo klientu katalogu vari apskatīt šeit : http://view.24mags.com/mobilev/a77822227709420f0a3cb37de86d62da#/page=1

RAKSTS TAPIS SADARBĪBĀ AR STOCKMANN

FOTO : Kaspars Filips – Dobrovolskis

Komentē