5 filmas Ziemassvētkiem

5 filmas Ziemassvētkiem

Gada nogale ir laiks, kad pārskatīt mūsu filmu kolekciju, un atsevišķā kaudzītē nolikt tās, kuras kopā noskatīties tumšajos decembra vakaros un brīvdienās. Kaut kas jauns, kaut kas klasisks jeb 5 filmu ieteikumi  Ziemassvētku laikam!

Šī raksts ir tapis sadarbībā ar Stockmann. Sarīko svētkus, un pasūti gardumus no Stockmann delikatešu nodaļas Stockmann mājas lapā, vai izmantojot Bolt food aplikāciju.

“THE SNOWMAN” UN “THE SNOWMAN AND THE SNOWDOG” ANIMĀCIJAS ĪSFILMAS

Šīs animācijas filmas ir tās, kuras visvairāk saistās ar Ziemassvētku laiku. Vienmēr tās kopīgi noskatāmies 24. Decembrī pirms Ziemassvētku vakariņām! Animācijas pamatā ir aizkustinošs stāsts par puisēnu, kura uzbūvētais sniegavīrs atdzīvojas. Stāstu pavada brīnišķīga mūzika, kuru klausāmies arī platē. 

“FANTASTIC MR. FOX”

Vesa Andersona filma par Fantastisko lapsas kungu, mūsuprāt, ir viena no skaistākajām filmām vispār, un ģimeniskā sirsnība, kas tajā mājo, pavisam noteikti piestāv arī Ziemassvētku laikam. 

“EDWARD SCISSORHANDS”

Processed with VSCO with c9 preset

Lai gan šī nav gluži klasiska Ziemassvētku filma, tieši “Edvarda Šķērroča” stāsts man asociējas ar Ziemassvētkiem, jo tā stāsta par iejūtību, cieņu un mīlestību pret citādo mums apkārt. 

“BRIDGET JONES DIARY”

Šī ir mana  Ziemassvētku filma, kuras visas 3 daļas svētku laikos  skatos viena pati ar vīna glāzi rokās. Šogad varētu to darīt paralēli sarīkojot kādu svētku zoom ar draudzenēm :). 

“A BAD MOMS CHRISTMAS”

Par šo laikam varētu teikt – “guilty pleasure”, jo filma nav izcils kinodarbs, tomēr tajā apspēlētās tēmas, attiecības ar bērniem un mātēm, dažbrīd neveiklie joki garantē vieglu izklaidi un pozitīvas emoocijas, un ir perfekti piemērota kādam brīvdienu brīdim, kad tā vien gribas visus mājas darbus atlikt malā, un bezrūpīgi pavadīt laiku ar vieglu kino fonā.

Šis raksts ir tapis sadarbībā ar Stockmann. Attēlie redzamie aksesuāri, krūzīte (zīmols – Dunoon) , pleds (zīmols – Lapuan Kankurit) un jaka (Marc O’Polo) ir no Stockmann e – veikala.

1 komentārs

  1. Kad bērni būs nolikti gulēt, nezinu ko vīrs darīs, bet es skatīšos The Holiday :)

    Ļoti skaistas krāsas pleds! žēl, ka stockmann e-veikalā neredzu.

    Atbildēt

Komentē