Ikdienas palīgs virtuvē – BOSCH ERGOMIXX

Ikdienas palīgs virtuvē – BOSCH ERGOMIXX

Par lielāko palīgu savā virtuvē šogad nešauboties varu nosaukt Bosch Ergomixx blenderi. Ikdienā ar tā palīdzību gatavoju daudz un dažādus ēdienus – sākot no vienkāršiem kokteiļiem un krēmzupām, beidzot ar veselīgiem našķiem no saldētiem augļiem un ogām, kā arī riekstiem un sēklam, kuru sasmalcināšanai nepieciešams tiešām izturīgs un jaudīgs blenderis (ir gadījies citus tā nosvilināt :). 

KVALITATĪVA UN ILGSTOŠA PĀRTIKAS UZGLABĀŠANA
Vispirms gribu izcelt ērto vakuuma uzglabāšanas sistēmu. Bosch Ergomixx komplektā ir iekļauts vakuuma uzgalis, speciālie trauki un vakuuma maisi produktu uzglabāšanai. Nu jau pie šīs iespējas esmu tik ļoti pieradusi, ka vakuuma uzgali lietoju teju katru dienu. 

Vakuuma uzglabāšanas princips darbojas pavisam vienkārši. Speciālo uzgali uzliek blendera kātam, nosedz ar to speciālo gaisa atveri vakuuma traukā vai maisā, un, nospiežot blendera ieslēgšanas pogu, izsūc no trauka vai maisa visu tajā esošo gaisu. Šāds uzglabāšanas veids būtiski palēlina pārtikas oksidēšanos, tādējādi pārtika saglabā savas labākās īpašības – gan vizuālās, gan garšas –  ilgāk, piemēram  : 

  1. Vakuuma uzglabāšanas traukos uzglabāju pāri palikušo ēdienu, piemēram, no rīta uzceptās pankūciņas, vai pagatavoto Boloņas mērci, ko nereti ēdam 2 – 3 dienas pēc kārtas, izmantojot dažādās ēdienu kombinācijās; 
  2. Vakuuma uzglabāšanas traukos uzglabāju ēdienu līdzņemšanai – piemēram, vīrs regulāri ņem pusdienas līdzi uz darbu, tāpat trauki noder dodoties garākās pastaigās dabā vai piknikā; 
  3. Vakuuma maisos uzglabāju tādus produktus, kurus nelietoju katru dienu, piemēram, dažādus riekstus, graudaugus, miltus. Noder arī tādēļ, lai produktus neiemestos kodes;
  4. Vakuuma maisos uzglabāju arī ēdienu sagataves un produktus saldēšanai – izsūktais gaiss no iepakojuma, ne vien palīdz tam ilgāk saglabāt savas dabīgās īpašības, bet arī ļauj ietaupīt vietu ledusskapī un saldētavā.

Manuprāt, pats lielākais ieguvums no BOSCH ERGOMIXX ir tas, ka ikdienā, pareizi un rūpīgi uzglabājot produktus, tiek samazināts pārtikas atkritumu daudzums, kas ir viena no galvenajām pasaules problēmām šobrīd! 

Uzglabāšanas trauku sastāvā nav BPA, un gan traukus, gan maisus var mazgāt trauku mašīnā. 

Vakuuma maisiem pieejami divi tilpumi – 1,2 l un 3,8 l, arī vakuuma traukiem ir dažādi tilpumi un formas. 

GALVENĀS BLENDERA ĪPAŠĪBAS : 

Bosch Ergomixx komplektā ietilpst arī : 

  • rokas blenderis ar 12 dažādiem regulējaiem ātrumiem un “pulse””funkciju, ko var ērti pielāgot jebkādu ēdienu pagatavošanai, un panākt sev vēlamo tekstrūru. Blendera  uzgalis veidots tā, lai novērstu šķidras tekstūras ēdiena šļākstīšanos un izlīšanu no blendera krūzes. Principā salbendēt var jebko – kokteiļus, zupas, biezeņus, garšvielas, pārslas, riekstus, sēklas utt. 
  • mērtrauks ar uzgali un vāku – šo bieži izmantoju riekstu un sēkliņu sasmalcināšanai, humusa gatavošanā, kā arī “saldējuma” jeb “nicecream” pagatavošanai no saldētiem banāniem un ogām. Traukam līdzi nāk arī vāks, lai, piemēram, pagatavojot humusu, to uzreiz varētu attiecīgi uzglabāt, ja tas netiek ēsts uzreiz. Trauks nav lielas ietilpības, bet noder mazāku porciju gatavošanā, piemēram, bērniem 2 saldējumus (katram savu :) tajā pagatavot varu. 
  • putojamā slotiņa – klasiski  – tā noder putukrējuma pagatavošanai, vieglai mīklas maisīšanai, kur nav nepieciešamas jaudīga blendēšana. 
  • pudele dzērieniem – vēl viena lieta, kas ietilpst komplektā, ir speciālā pudele ar vakuuma uzgali. Ērti pagatavot līdzi, piemēram, brokastu kokteili, un izdzert to pirms / pēc rīta treniņa sporta zālē!

Blenderis ir ērti kopjams, gandrīz visas detaļas ir magājamas trauku mašīnā. Es tiešām šo uzskatu par lielisku ieguldījumu virtuvē. Ja man būtu jāraksturo Bosch Ergomixx  3 vārdos, es teiktu : jaudīgs, gaumīgs, ērts. 

Ja Tev ir vēl kādi jautājumi par BOSCH ERGOMIXX 1000W, droši vaicā! 

Ar papildus informāciju var iepazīties :

https://www.bosch-home.lv/produktu-sarakstu/maza-sadzives-tehnika/rokas-blenderi/ergomixx/MS6CB61V5

Raksts tapis sadarbībā ar BOSCH.

Komentē