Gatavojoties svētkiem kopā ar Stockmann

Gatavojoties svētkiem kopā ar Stockmann

Šogad izbaudu tiešām pavisam mierīgu, ne – stresainu gatavošanos Ziemassvētkiem. Nav jāpagūst uz  bērnudārzu un skolas  “eglītēm”, jāapmeklē gada nogales ballītes, un jāplāno lieli izbraucieni un ciemošanās. Šogad tas viss ir mierīgāk, vienkāršāk, klusāk – par spīti vīrusam aiz loga. 

Laicīgi izplānoju Ziemassvētku maltītes un sagatavoju iepirkumu sarakstu

Īpaši svarīgi tas ir šogad, kad vairākkārt skriet uz veikalu pēc trūkstošām sastāvdaļām kādai svētku maltītei nebūtu vēlams. Tieši tāpēc vienmēr iepirkumu sarakstu pārlasu vismaz 3 reizes, un atsevišķas lietas iegādājos ar rezervi – ja nu gatavošanas procesā kaut kas neizdodas – jo arī tā var gadīties! 

Iedvesmojos Ziemassvētku maltītēm no recepšu grāmatām, kulinārijas blogiem un Ziemassvētku TV raidījumiem

Kā piemēru varu minēt, Jamie Oliver youtube kanālu, kur atrodamas vienkāršas receptes un padomi. Mani ļoti uzrunā arī glītas un garšīgas fotogrāfijas  – tādas palūkojos arī  Stockmann mājas lapā delikatešu sadaļā

Pēc iespējas visu iegādājos online

Pateicoties pandēmijai pārtikas un citu nepieciešamo lietu iegāde tiešsaitē kļuvusi ērti un viegli pieejama (vismaz Rīga dzīvojošajiem). Piemēram, izmantojot Bolt Food aplikāciju produktus no Stockmann pārtikas nodaļas var saņemt mazāk kā stundas laikā! Citas preces iespējams pasūtīt Stockmann e veikalā, saņemot piegādi ar Omnivu. 

Neaizmirstu par saviem principiem

Lai cik ļoti šis laiks reizēm nešķistu steidzīgs, turpinu pastiprināti pievērst uzmanību iegādāto produktu kvalitātei, pārsvarā izvēloties bioloģisku pārtiku, un izvēlos preces bez iepakojuma vai ar tādu, kas ir viegli pāstrādājams. Patiesībā svētkos, kad visa pasaule saražo ārkārtīgu daudzumu atkritumu, tas ir jo īpaši svarīgi. Šiet varu uzteikt Stockmann pārtikas nodaļu, kurā ir plašs bioloģisko produktu klāsts, un ir padomāts par dabai draudzīgu iepakojumu izvēli. 

Netiecos pēc perfekcijas

Mazāk praktiska lieta, un tomēr, manuprāt, pats galvenais ir atcerēties patieso motivāciju veidam, kā mēs svinam šos svētkus. Man tā noteikti nav vēlme izspiest no sevis maksimumu, lai svētku vakarā attaptos bez spēka paspēlēties kopā ar bērniem. Viss ģeniālais ir vienkāršs, un zinu, ka bērniem nav tk svarīgi, kādu cepeti mēs ēdīsim, un cik liela būs dāvana zem eglītes. Ja puikas ir piedzīvojuši brīnuma sajūtu, un vecāku klātesamību  (bez viedierīcēm) – varu teikt- svētki ir izdevušies! 

Šis ieraksts tapis sadarbībā ar Stockmann. Attēlos redzamie rotājumi, apģērbs un aksesuāri ir no universālveikala Stokmann. Stockmann pastāvīgo klientu katalogu vari apskatīt Stockmann mājas lapā.

FOTO : no privātā arhīva
TITULBILDE : Kaspars Filips Dobroļovskis

Komentē