5 albumi Ziemassvētkiem

5 albumi Ziemassvētkiem

Mūsu mājās mūzika skan vienmēr, un Ziemassvētku laiks nav izņēmums. 5 īpaši albumi, ko klausāmies svētku laikā.

Šī raksts ir tapis sadarbībā ar Stockmann. Sarīko svētkus, un pasūti gardumus no Stockmann delikatešu nodaļas Stockmann mājas lapā, vai izmantojot Bolt food aplikāciju.

CHILLY GONZALES “A VERY CHILLY CHRISTMAS”

Populāras Ziemassvētku dziesmas ekstravagantā pianista Chilly Gonzales izpildījumā. Šajā labumā jaunās skaņās dzirdēsi populārās dziemas “Zvaniņš skan!”, “Klusa nakts, svēta nakts” u.c. dziesmas, bez kurām Ziemassvētku laiks nav iedomājams. 

MŪZIKA NO ANIMĀCIJAS FILMAS “THE SNOWMAN”

Ne gadu Ziemassvētku laiks nepaiet bez šīs plates noklausīšanās. Mums šī tradīcija nāk komplektā ar animācijas īsfilmu “The Snowman” un “The Snowman and the Snowdog” noskatīšanos. 

SHE & HIM “A VERY SHE AND HIM CHRISTMAS”

Ļoti patīk “She & Him” dueta populāru Ziemassvētku dziesmu rotaļīgās  kaverversijas indie rokmūzikas stilā. 

MŪZIKA NO BALETA RIEKSTKODIS

Klasiskā mūzika, jo īpaši Čaikovksa “Riekstkodis” ļoti piestāv Ziemassvētkiem, un simfoniskā orķestra izpildījumā  ienes mājās lielu devu miera. 

BRĪNUMSKAPIS “BRĪNUMSKAPIS”  

Diemžēl šogad Brīnumskapja sirsnīgie pasākumi  Ziemassvētkos iet secen, bet tas neliedz kopā ar bērniem dziedāt un dejot pie Brīnumskapja dziesmām mājās!

Šis raksts ir tapis sadarbībā ar Stockmann. Attēlie redzamie aksesuāri un kleita (zīmols – Imperial) ir no Stockmann e – veikala.

Komentē