Atklāj Latviju!

Atklāj Latviju!

Tā kā šovasar pa Latviju braukājam apkārt biežāk, kā citus gadus, vairāk arī sāku meklēt informāciju par to, kādas interesantas vietas pa ceļam varētu apskatīt. Nereti šī plānošana pat aizņem diezgan daudz laika. Dažreiz līdz galam to nemaz nav iespējams izdarīt, jo īpaši ceļojot ar bērniem, kad plāni mainās diezgan regulāri. Patiesībā labāk pat ir braukt bez plāna, un vienkārši paskatīties, kas ir tuvumā vietām, kur esam.

Sietiņiezis

Ir izveidos rīks, ar kura palīdzību atklāt Latviju būs vēl vieglāk – https://atklajlatviju.lv. Tā kā lapa ir izveidota pavisam nesen, atklājumu vēl nav ļoti daudz, tieši tāpēc ikviens tiek aicināts iesaistīties, pie savām Instagram fotogrāfijām skaistākajās un interesantākajās Latvijas vietās, iespējams, ne tik ļoti visiem vēl zināmās, pievienot tēmturi #atklaj !

Čertoks jeb Velnezers

Doma ir pavisam vienkārša – norādi kartē savu atrašanās vietu, un skaties, kas atrodas tās tuvumā. Dodies atklāt!

Kolkasrags

Atklajlatviju.lv izmantoju dodoties mūsu izbraucienā pa Kurzemi. Savukārt atverot #atklaj tēmturi Instagramā, var atrast fotogrāfijas ar patiešām neparastām Latvijas vietām, kuras šovasar vēl gribētos paspēt apskatīt.

Ventspils Starptautiskais radio astronomijas centrs

Ceru, ka arvien vairāk cilvēku iesaistīsies, un dalīsies ar savām atklātajām vietām tepat Latvijā.

Paši pateicoties atklajlatviju.lv devāmies uz Ventspils Starptautisko radioastronomijas centru Irbenē (zināms kā Irbenes lokators), Kolkas ragu, kā arī uz Čertoka ezeru jeb Velnezeru Latgalē!

Instagram seko : @enjoylatvia

Publicēts