Dāvanu Serviss

Dāvanu Serviss

Cik bieži ir tā, ka tu vēlies kādu iepriecināt, bet līdz galam nezini kā? Ja gribas uzdāvināt kaut ko īpašu, kaut ko, kas nav vienkārši lieta vai priekšmets, ielūkojies DavanuServiss.lv! 

“Dāvanu Servisa” katalogā ir simtiem dažādu dāvanu. Droši ielūkojies, ja vēlies iepriecināt bērnus, savu sievu vai vīru , vecākus, draugus, kolēģus – vienvārdsakot – ikvienu. Atliek tikai izvēlēties kategoriju – vai tas būtu piedzīvojums brīvā dabā, vakariņas restorānā, SPA, vai pat iespēja izglītoties un apmeklēt kādus sen kārotus kursus. Izvēle ir tiešām milzīga!

Ielūkojoties bagātīgajā DavanuServiss.lv mājas lapā var pamatīgi aizkavēties, jo ieraugu arvien jaunas idejas un piedzīvojumus, par kuriem iepriekš nekad nebiju dzirdējusi! Piemēram, brauciens ar vučko Siguldas bobsleja trasē, kafijas pagatavošanas meistarklase pie Andra Petkēviča, ekskursija uz “Gotiņas” saldumu darbnīcu un daudz citu piedzīvojumu.

Ar “Dāvanu Servisa” palīdzību, Tu vari uzdāvināt kādam brīnišķīgi pavadītu laiku! Manuprāt, tā ir pati labākā dāvana – laiks kopā, neierastā vidē, jo piedzīvojumi saliedē, un atmiņas par tiem paliek vēl ilgi! :)

Dāvanas vari iegādāties DavanuServiss.lv mājas lapā, vai arī “Dāvanu Servisa” stendos šajos veikalos : https://www.davanuserviss.lv/veikali.

Publicēts