ESPA Rīga

ESPA Rīga

Ar ESPA Rīga sadraudzējāmies, kad biju Edvīna gaidībās. Mani no pirmā brīža apbūra miers, kas pašā Rīgas centrā nav viegli atrodams. Bet tiklīdz aiz sevis aizver ESPA Rīga durvis, aizmirsti, kur atrodies, un tikai baudi.

ESPA Rīga ir profesionāls, atsaucīgs un viesmīlīgs personāls. Respektē, ka cilvēks ir atnācis atpūsties un maksimāli pabūt ar sevi, savām domām. Procedūrās jūties apčubināts un aprūpēts, bet baudot zemūdens masāžu siltajā āra baseinā uz jumta, aizmirsti, ka pie kājām atrodas visa Rīga. Par to liecina tikai augstie Rīgas torņi debesīs.

Savukārt ESPA Rīga apakšstāvā, aktīvās atpūtas zonā, vari baudīt aktīvāku atpūtu – nopeldēties 18m garajā baseinā, atslābināties Vitality baseinā ar zemūdens masāžu, vai izmēģināt kādu no plašajām pirtīm un saunām.

Ja esi ieradies uz kādu procedūru, tev būs pieejamas arī veselīgas uzkodas un dzērieni termālajā kompleksā. Bet, ja esi izsalcis, pēc ESPA Rīga apmeklējuma vari ieturēt veselīgu un garšīgu maltīti tur pat esošajā SPA Cafe.

 

Kā “Viens + Viens” lasītājam, tev ir iespēja apmeklēt ESPA Rīga ar 15% atlaidi. Iepērkoties ESPA Rīga mājas lapā www.espariga.lv, ievadi akcijas kodu “vasara”. Atlaide nepiemērojas dāvanu kartēm un iegādājoties pakalpojumus spa recepcijā. Kods derīgs līdz 31.08.2017.
Publicēts