Happeak

Happeak

Vai esi kādreiz dzirdējis par Happeak apģērbiem? Happeak ir kvalitatīvs lietuvas apģērbu zīmols, kuram salīdzinoši nesen atvēries veikals arī tepat Rīgā – t/c “Galerija Rīga” telpās.

Mēs ar Happeak draudzējamies, jo par visu augstāk apģērbā vērtējam komfortu. Protams, ne mazāk svarīgi ir, kā apģērbs izskatās, un no kādiem materiāliem ir radīts. Happeak ir vieni no ērtākajiem un mīkstākajiem apģērbiem, kādus jebkad esmu uzvilkusi!

Ar Happeak mana pirmā iepazīšanās notika vairāk kā pirms 4 gadiem, kad iemīlējos Happeak bērnu pavasara / rudens kombinezoniņā, kas Evertam noderēja arī vēsos vasaras vakaros. Man tas tiešām ļoti patika, un tā bija pirmā reize, kad pārliecinājos par Happeak apģērbu kvalitāti.

Tagad, 4 gadus vēlāk, man ir prieks ar Happeak iepazīties jaunā līmenī – ar lielāko prieku sadarbojoties bloga ietvaros. Mūsu skapī tagad ir Happeak apģērbi ne tikai bērniem, bet arī man pašai un Tomam! Man patīk, ka šie apģērbi ir diezgan neitrālās krāsās, kas padara tos piemērotus abiem dzimumiem. Pirmajā acu mirklī tie varbūt šķiet vienkārši, bet apģērbu modeļi ir rūpīgi izstrādāti un patiesībā diezgan unikāli. Uzvelkot Happeak, nepaliksi nepamanīts!

Vairāk Happeak drēbītes vari apskatīt šajā bloga ierakstā “Vienkāršā bērnība” (bikses puikām, kleita man, džemperis Tomam).

Kā saka paši Happeak – simple is beautiful!

Dodies ciemos pie Happeak uz t/c “Galerija Rīga” (droši ņem līdzi bērnus, jo veikalā ir rotaļu stūrītis!), kā arī seko līdzi Happeak jaunumiem @happeaklatvija un happeak.lv.

 

 

Publicēts