MOGLI

MOGLI

Mazās mauglīšu uzkodas ir ideāls našķis līdzņemšanai – uz pulciņiem, skolu, ceļojumā. Labas un vērtīgas uzkodas starp ēdienreizēm.

Mogli BIO produkti gatavoti no uzturvērtīgām sastāvdaļām – rafinētā cukura vietā pievienots agaves sīrups un baltie milti aizstāti pilngraudu un plēkšņu kviešu miltiem. Produktu sastāvdaļas iegūtas vienas saimniecības ietvaros, ievērojot dabas ritmus – augļus audzējot auglīgākajā augsnē un novācot to pilnbriedā. Tādēļ šiem produktiem nav nepieciešams pievienot daudz cukura, pārsātinātu garšvielu un taukvielu.

Mogli klāstā ir : 

  • Smūtiji – bagāti veselīgām uzturvielām. Katrā smūtijā trīs augļu kombinācijas, kā, piemēram, banāns-guave-mango, banāns-rabarbers-avenes, guave-ananāss-kokoss, ābols-banāns-zemenes. Smūtiji ir saldi un garšīgi, tāpēc tiem nav pievienots cukurs un aromatizētāji, krāsvielas un konservanti.
  • Vafelītes – ar kakao krēma vai kokosriekstu krēma pildījumu. Tāpat kā citos Mogli našķos, sastāvā pilngraudu milti un veselīgāka saldinātāja alternatīva – kokosriekstu ziedu nektārs. Vafelītes ērti iepakotas, lai paņemtu līdzi un baudītu kā debešķīgu našķi!
  • Cepumi – ar kakao un kokosriekstiem – gardi smilšu cepumi ar plēkšņu kviešu miltiem. Saldināti ar mazliet agaves, nepievienojot rafinētu cukuru.
  • Maizes stienīši  un plēkšņu kviešu kliņģerīši – bez sāls, ar pievienotiem garšaugiem, gatavoti no plēkšņu kviešu un pilngraudu miltiem.
  • Batoniņi – dažādu veidu ar mandelēm, āboliem, kraukšķiem vai kokosriekstiem. Mogli batoniņi ir bez ierastā rafinētā baltā cukura, tie nesatur mākslīgos aromatizētājus, konservantus, biezinātājus un krāsvielas.

VAIRĀK  LASIhttp://www.bioteka.lv/zimoli/partika/mogli/item/931-mogli-veselīgi-bio-našķi-un-uzturvērtīgas-uzkodas-bērniem

IEGĀDĀJIEShttp://bio.lv/ un veikalos “Biotēka”.

Publicēts