Volkswagen Multivan Executive

Volkswagen Multivan Executive

Pēdējā laikā esam iecienījuši braucienus pa Latviju. Tajos dodamies kopā ar Everta draugu un viņa ģimeni. Protams, ka puikas vēlas braukt vienā auto, tāpat arī mazais brālis. Lai ceļā mēs būtu nešķirami, nereti izvēlamies īrēt lielāku auto, jo esošajos vietas divām ģimenēm nepietiek.

Šī iemesla dēļ esam pateicīgi, ka sadarbības ietvaros mums bija iespēja braucienā doties ar brīnišķīgu un ļoti ietilpīgu auto – Volkswagen Multivan Executive.

Šo auto atzinīgi novērtēja gan tā šoferis, gan mēs – pasažieri. Es vairāk varu runāt no pasažiera puses, savukārt ar visām tehniskajām detaļām tu vari iepazīties Volkswagen.lv mājas lapā.

Tas, kas šajā auto šķita unikāls man kā pasažierim – iespēja pagriezt 2. rindas krēslus pretēji braukšanas virzienam, tādējādi pasažieri, kuri sēž 2. un 3. rindā var sēdēt viens pret otru – jo īpaši tas patika bērniem, jo bija iespēja vienam ar otru sarunāties, savukārt man – ērtāk izklaidēt viņus garajā braucienā. Pa vidu atradās arī regulējams un pārbīdāms galdiņš.

Brauciens šajā auto tiešām bija ļoti ērts, jo sēdekļi ir tiešām komfortabli. Šīs noteikti nav vienīgās Volkswagen Multivan Executive labās īpašības.

Ja tev ir liela ģimene – iespējams, tieši šis auto ir tas, kas jums vajadzīgs!

Vairāk lasi : https://www.volkswagen.lv/
Facebook : @volkswagenlatvija
Instagram : @volkswagen.latvija

Publicēts