Pilnīgs kosmoss jeb Evertam 4!

Pilnīgs kosmoss jeb Evertam 4!

Vakardien nosvinējām sava vecākā dēla 4. dzimšanas dienu. Šis laikam ir vecums, kad bērnam jau ir diezgan laba izpratne par to, ko viņš dzimšanas dienā vēlētos darīt – kurus cilvēkus aicināt, un kādās aktivitātēs piedalīties. Ilgi, ilgi gaidīja savu dzimšanas dienu, un veiksmīgi arī sagaidīja.

Iepriekšējā vakarā kopā uzcepām kūku, ar ko pacienāt bērnudārza draugus, un pēc bērnu nolikšanas gulēt, nākamās dienas ballītei varēju sākt gatavoties es. Patiesībā jau gan pamazām sāku gatavoties tiklīdz nosvinēju savu dzimšanas dienu jūlija beigās – mēģinājām noskaņoties un saprast, kā svinēsim šogad.

Šogad kļuva aktuāls arī jautājums par to, kurus draugus Everts aicinās ciemos no bērnudārza, bet pēc ilgām domu maiņām, beigās palika pie viena – aicināšot tikai labāko draugu.

Arī ballītes tēmu šogad izvēlējāmies konsultējoties ar dēlu, un visi kopā nonācām pie tēmas KOSMOSS. Pārlieku gan uz tēmas īstenošanu neiespringām – vien ar “Helium” palīdzību pieskaņojām balonus,”Manillā” iegādājos zvaigznīšu virteni un papīra bumbas. Trauki šoreiz parastie, dabai draudzīgie papīra un bambusa trauki, uz atlaidēm pirkti “Cenuklubs.lv”. Kūkai neveiklus (jo galīgi neesmu rokdarbniece) dekorus uztaisīju es pati.  Tā kā kosmosa tēma mūsu puikas dzīvē ir aktuāla, izlēmām, ka lielākais pārsteigums viņam būs vecāku pārģērbšanās par kosmonautiem. Nu labi, kosmonauts bija tikai Toms, un es viņa baltais asistents. Šo tērpu īrējām http://dizainanoma.lv.

Pārmaiņas pēc arī apņēmos lielāko daļu ēdiena sagatavot pati, bet jāatzīst, ka šajā jautājumā mana pieeja bija diezgan slinka – salātu bārs! Es tikai sagatavoju visas nepieciešamās sastāvdaļas un mērces, un katrs pats varēja sajaukt sev salātus un pievienot tādu mērci, kā vēlas. Tas ļoti atviegloja gatavošanu, īpaši tādēļ, ka daži no mūsu viesiem neēd dzīvnieku izcelsmes produktus. Protams, neiztikām bez “Zaļās maizes” burvīgajiem kliņģeriem (ar dārzeņiem un malto gaļu) un Renātes Kalniņas sulīgās medus kūkas!

Bērni, kā ierasts, iegrābās kūkā vēl pirms svecīšu nopūšanas :D

Dēls ļoti vēlējās, lai viņa dzimšanas dienā būtu pūslis, to šoreiz īrējām no http://www.piepusamie.lv – ļoti labs serviss!

Ak, vēl kas – ja uz pirmajām dzimšanas dienām parasti taisa infografikas ar bērna pirmā gada aktivitātēm, tad mēs, tāpat kā pirms gada, Evertu nointervējām!

No sirds paldies visiem, kas piedalījās mūsu svētkos!

VARBŪT TEV NODER :
Kūka – Renāte Kalniņa,  @rk_cook
Kliņģeri – Zaļā Maize, @ZalaMaize
Baloni – Helium, @helium.lv
Dekori – Manilla, manilla.lv
Kosmonauta tērps – dizainanoma.lv
Piepūšamā atrakcija –piepusamie.lv

FOTO: Mārtiņš Otto

4 komentāru

 1. Ja tas nav noslēpums, tad kāda ir intervijas doma? Kādi apmēram ur jautājumi? Kas palicis atminā no šī gada, vai citāda veida jautājumi?

  Atbildēt
  • Mīļākā filma / multene / dziesma, mīļākais ēdiens. Kas patika / nepatika 3 gados visvairāk, mīļākā grāmata utml.

   Atbildēt
 2. pie intervijas mēs parasti vēl vaicājam, ko dara mamma vai tētis darbā… tur tās atbildes no bērna mutes ir tik “patiesas un tuvu zemei” :D super ideja par salātu bāru!! paldies par to :)

  Atbildēt
 3. Fantastiska ballīte!:)

  Atbildēt

Komentē