MALAGA : ko darīt

MALAGA : ko darīt

Laiks pabeigt Malagas rakstu sēriju, un padalīties ar pašu galveno – ko tad īsti tur darīt?

Uzreiz teikšu, ka mēs neesam no tiem, kas ceļojumos daudz braukā apkārt. Lai gan nav tā, ka negribētu, mēs ņemam vērā bērnu izturību un mocīt viņus garākos pārbraucienos ir mazākais, ko vēlamies. Protams, jāuzsver arī fakts, ka mums nav autovadītāju tiesību, un droši vien tas pat ir lielāks iemesls tam, ka pārsvarā uzturamies +/- vienā konkrētā vietā, kas šoreiz bija Malaga. Vilcienu gan šajā ceļojumā izmantojām,un šur tur arī pabraukājām.

Paralēli slinkošanai un saules baudīšanai mēs apmeklējām sekojošas vietas, un varam ieteikt arī jums!

Paseo de España

Noteikti jādodas lēnā pastaigā pa šo parku, kas atrodas Vidusjūras piekrastē. Ja ir vēlme, var uzbraukt arī lielajā ratā, un apskatīt Malagu no augšas. Mēs to nedarījām, jo paši uzkāpām augstākā virsotnē (Gibralfaro pilī), nestāvot rindā un nesamaksājot tik lielu naudu! Noteikti ir vērts aiziet arī līdz bākai (La Farola De Malaga).

Info : https://www.lonelyplanet.com/spain/malaga/attractions/paseo-de-espana/a/poi-sig/1268181/360734; 

Gibralfaro pils

Došanās uz Gibralfaro pili atmiņā palikusi visspilgtāk, jo tas prasīja visvairāk piepūles, toties kāpšana augstajā virsotnē ar 2 bērniem un ratiem,  pilnīgi noteikti bija tā vērta! Bērni bija neticami izturīgi, un lielākais kāpējs patiesībā bija tieši Everts. Viņam netraucēja ne saule, ne karstums, ne tālais ceļs augšup. Šis ceļojuma laikā mūs saliedēja visvairāk!

Info : http://www.andalucia.com/cities/malaga/gibralfaro.htm

Interaktīvais mūzikas muzejs

Šis bija ļoti jauks muzejs! Galvenokārt jau tāpēc, ka bija vairākas telpas, kurās visu varēja aptaustīt un izmēģināt spēlēt dažādus instrumentus. Ja ir vēlme ceļojumā apmeklēt kādu muzeju, tad ar bērniem noteikti jādodas tieši uz šo!
Info : http://www.malagaturismo.com/en/tourist-resources/detail/museo-interactivo-de-la-musica-de-malaga.-interactive-music-museum-in-malaga/135

Benalmadena

Benalmadena atrodas apmēram pusstundas braucienā no Malagas centra. Te satikām šeit dzīvojošu latvieti ar dēliņu. Viena no foršākajam dienām ceļojumā! Benalmadena apmeklējām akvāriju (SeaLife Benalmadena), bet tas bija ļoti neliels – nekas īpašs. Vairāk par to mums patika vienkārši pastaigāties pludmalē, kur tā ir ļoti jauka, bet pats labākais – parks! Parque de la Paloma ir brīnišķīgs parks, kurā pastaigājas truši, vistas, gaiļi, kazas! Tur ir arī bērnu laukumiņš un kaktusu dārzs. Notikti vēlos te atgriezties!

Info : https://www.visitsealife.com/benalmadena/en/; https://www.spain-holiday.com/Benalmadena-Costa/articles/paloma-park-benalmadena-parque-de-la-paloma.

Bioparc Fuengirola

Šis bioparks atrodas apmēram 40 min braucienā no Malagas centra. Jauks zoodārzs, kas veidots pēc principa, ka dzīvniekiem pieejama brīvāka vide un mazāk “restes”. Gaidījām gan ko lielāku, bet kopumā apmeklējums apmierināja. Pēc tam vēl pastaigājām pa tuvāko apkaimi un devāmies uz kādu no bērnu laukumiņiem.
Info : https://www.bioparcfuengirola.es

Pikaso māja “Casa Natal”

Garāmejot ieklīdām arī mājā, kurā dzimis Pikaso. Tajā atrodas neliela izstāde ar ģimenes piemiņas lietām un vairākiem mākslinieka darbiem. Māja ir neliela, bet mums patika! Blakus tai atrodas lielais laukums, kurā var noķert īsto tūristu straumi…
Info : http://www.andalucia.com/province/museums/picasso-birthplace

Tirgus “Mercados Central Atarazanas”

Tirgi Malagā ir vairāki, bet mēs vairākkārt devāmies tieši uz šo. Kāpēc? Jo te var ne tikai iepikrties, bet arī garšīgi paēst tradicionālos spāņu ēdienus. Vairākkārt esam pārliecinājušies, ka ceļojumos vislabākā maltīte baudāma tieši vietējā tirgū, kur nereti ir ēdamzonas, kurās saimnieko labākie pilsētas restorāni un kafejnīcas. Tāda kā maza filiāle katram. Arī Malaga nebija izņēmums!
Info : http://www.malagaturismo.com/es/recursos-turisticos/detalle/mercado-central-de-atarazanas/455

Nu tā kaut kā. Vairāk mēs nemaz nepaspējām. Tādiem piedzīvojumu meklētājiem, iespējams, 5 dienas Malagā būtu garlaicīgi. Kad laikapstākļi ļauj, mierīgi var gulēt pludmalē un peldēties, garšīgi ēst un baudīt Spāņu vīnu. Mums ar diviem mazajiem 5 dienas bija pilnīgi pietiekami, lai baudītu mierīgu atpūtu. Un mums paveicās, ka viesojāmies Malagā laikā, kad Spānijā bija brīvdienas. Notika svinības par godu Konstitūcijas dienai un spāņiem bija brīvdienas. Visas dienas Malagas centra piekrastē atradās tirdzinš, kur varēja nobaudīt izcilas kroketas, vīnu, sieru, tapas utt. To arī darījām vairākkārt! :)

Vēl 100 dažādas idejas, ko darīt Spānijā, vari atrast : https://www.your-rv-lifestyle.com/best-things-to-do-in-spain/

Ja ir kādi jautājumi par Malagu, priecāšos atbildēt! 

UZ MALAGU DEVĀMIES AR FLYMEAWAY.LV

3 komentāri

  1. 3.bilde ir unikāla. Tik neparasts skaistums un tie mākoņi:) Paldies!

    Atbildēt
  2. Paldies, Laura. Ļoti noderīgi bija lasīt par Jūsu piedzīvojumu Malagā. Mēs ar ģimeni, kurā arī aug divas meitenes ļoti jārēķinās ar bērnu izturību un izklaides iespējām.

    Atbildēt

Komentē