Ballīšu istabas dzimšanas dienām

Ballīšu istabas dzimšanas dienām

Mani bērni dzimšanas dienu svin vasarā, kas ir ļoti pateicīgs laiks, lai to darītu ārā. Ja tā nebūtu, tad, visticamāk, svinētu kādā no svinībām piemērotajām ballīšu telpām, kā to dara mūsu draugi, kas dzimuši aukstākos gadalaikos. Mums ir sanācis pabūt diezgan daudzās no tām, tādēļ padalīšos ar tām, kuras uzskatu par labākajām, foršākajām, ērtākajām :).

Ja arī tev ir ko ieteikt, vai bijusi patīkama pieredze kādā no ballīšu istabām, droši raksti komentāros! Tā kā esmu no Rīgas, jo īpaši priecāšos par ieteikumiem citās pilsētās – varbūt kādam noder! :) Zinu, ka dzimšanas dienas var svinēt arī dažādos muzejos, bet to mums vēl nav sanācis izmēģināt – visam savs laiks :).

Wild One – svētku un rotaļu telpa bērniem
Facebook : @wildonetelpa

Brīnišķīgas, plašas un gaumīgi iekārtotas telpas, atrodas pie VEF tilta. Wild One kopā ir 3 telpas : pirmajā atrodas bumbu baseins ar slidkalniņu; otrajā – rotaļlietas un apģērbi lomu spēlēm un citām rotaļām un mazais bumbu baseins bēbīšiem, trešajā –  ēdamzona ar virtuvi, lieliem un maziem galdiem un krēsliem. Wild One mazie var iejusties ugunsdzēsēju, ārstu, pārdevēju u.c. lomās.

Augstāk par zemi
Facebook : @APZ.LBBF

Stilīga vieta bērnu ballītēm Juglā. Pirmajā stāvā mazie var kārtīgi izkustēties un ieturēt maltīti, bet omulīgajā augšstāva istabiņā var nodoties mierīgākām nodarbēm – spēlēm ar rotaļļietām, zīmēšanu. Bet ziniet, kas ir pats foršākais? Svinot dzimšanas dienu šeit, jūs atbalstāt Latvijas Bērnu bāreņu fondu. Par ballīti samaksātā nauda tiks izmantota LBBF projektiem.

Viss bumbās
Facebook : @vissbumbas

Jauka un omulīga vieta ar atsaucīgu saimnieci Teikā. “Viss bumbās” ir liels un ietilpīgs bumbu baseins, kā arī rotaļu stūrītis, kurā atrodas arī veikaliņš lomu spēlēm. Arī paši šeit esam svinējuši svētkus vairākkārt (ne tikai bērnu dzimšanas dienas). “Viss bumbās” sadarbojas arī ar fotogrāfiem, kurus vari pieaicināt savai ballītei.

TipTap bērnu istaba
Facebook : @tiptapistaba

Šī rotaļu telpa ir maza, bet ļoti jauka. Atrodas biznesa centra pirmajā stāvā, Pārdaugavā. Ikdienā TipTap bērnu istabā notiek dažādas nodarbības mazajiem un vecākiem, bet telpās iespējams arī svinēt svētkus! Īpaši piemērota pašiem mazākajiem. TipTap bērnu istabā ir gan rotaļlietas, gan glīta koka mājiņa ar slidkalniņu.

CIAO BAMBINO
Facebook : @www.ciaobambino.lv

Šajā rotaļu istabā gan neesam bijuši uz dzimšanas dienas svinēšanu, bet bieži esmu vedusi puikas spēlēties dienās, kad gribējies mieru, jo te vienmēr ir mierīgi – salīdzinot ar citām, lielākām atvērta tipa rotaļu vietām. Pluss te ir droši. Kamēr puikas spēlējās, varu pasūtīt kafiju, un pat palasīt žurnālu. Bērniem te patīk, kā arī – te ir citādākas atrakcijas, kā daudzviet – karuseļi, mirgojošs slidkalniņš, balonu istaba, (drošs) batuts utt.

Bumbu baseins Āgenskalns
Facebook : @bumbubaseins

Tā kā neesam bieži viesi Pārdaugavā, tikai nesen pirmoreiz viesojāmies arī šajās svinību telpās, un tās atstāja pietiekami labu iespaidu, lai iekļautu arī šajā sarakstā.  Mājīgajās svinību telpās Āgenskalnā ir liels bumbu baseins, ēdamzona, kā arī nodalīta spēļu zona.

SKY & MORE “Apkārt pasaulei”
Vairāk : annelsatrakcijas.lv

Lai gan sākotnēji lielveikals var nelikties vilinošākā vieta, kur svinēt dzimšanas dienu, manuprāt, šī vieta ir forša. Lai gan “Annels” ir jauks laukumiņš arī t/c Domina, “Sky&More” tas ir lielāks, kā arī – klusāks. Sky & More nemēdz būt tik pilns, kā citi lielveikali, tādēļ arī te ir patīkamāk atrasties tādās īpašās dienās, kā svētki. Ballītēm atvēlēta arī atsevišķa, gaumīga istabiņa, kur uzsklāt svētku galdu. Protams, svinētāji drīkst izmantot arī visas laukumiņā pieejamās atrakcijas.

ZINOO Rīga
Vairāk : https://www.zinoo.lv/centri/riga/ballites/ 

Šī vieta nebūs piemērota svīnībām pašiem mazākajiem bērniem, bet pirmsskolas un vecākiem gan. Ballētājiem atvēlēta atsevišķa telpa, kur uzklāt galdu, kā arī tiek novadīts priekšnesums / eksperimentu šovs pēc izvēles. Protams, izpētei un aktivitātēm brīvi pieejama arī pārējā Zinoo centra daļa.

CITAS VIETAS : 

Bumbu terapija – diemžēl pati neesmu te bijusi, bet ballīšu telpas un atsauksmi labi var apskatīt Paulas Rozes blogā (http://www.mrspaularoze.com/tradicijas-skaistakai-dzivei/).

Crossfit Jugla – zinu, ka dzimšanas dienu iespējams nosvinēt arī īpaši aktīvi. Paši uz tādu ballīti vēl neesam bijuši, bet izskatās super. Vairāk : http://www.sportacentrsjugla.lv/2018/01/11/crossfit-jugla-ballites-lieliem-un-maziem/.

Bubbles kids studio – šobrīd laikam vēl nedarbojas, bet cerams, ka drīz telpas būs vaļā, jo izskatās ļoti jauki! Vairāk : https://www.facebook.com/bubbles.marupe/.

FOTO: Visi foto no attiecīgās svinību vietas Facebook lapām.
Titulbilde : Jānis Škapars.

5 komentāri

 1. Avatar

  Brīnišķīga vieta (nav gan viena telpa), kur mazajiem zinātkārajiem dabas mīļotājiem svinēt dzimšanas diena ir arī Dabas muzejs – izzinoši un interesanti! Cena draudzīga un DM darbinieki interesanti gan izklaidē, gan iemāca ko jaunu! Iesaku!

  Atbildēt
  • Laura

   Dabas muzeju tieši esmu noskatījusi kādreiz svinîbām :)

   Atbildēt
 2. Avatar

  Nupat svinējām draugam divgadniekam dzimšanas dienu twistermania.lv Mežciemā. Piemērota vieta nelielai ballītei – ir bumbu baseins, vieta kur uzklāt ēdamgaldu un vēl šādas tādas izklaides. Ir drusku padomāts arī par vecākiem vai lielajiem brāļiem un māsām – ir aerohokejs.

  Atbildēt
 3. Avatar

  Es arī biju noskatījusi Dabas muzeju, bet viņi diemžēl ballītes nerīko vasaras sezonā. Varbūt kādai ir kas interesants padomā 7-gadniecei un 5-gadniecei? Paldies!

  Atbildēt
 4. Avatar

  Varu rekomendēt pameklet šeit:

  Animatoru pakalpojumi – https://www.anydo.lv/lv/category/animatoru-pakalpojumi

  Svētku organizēšana – https://www.anydo.lv/lv/category/svetku-organizesana

  AnyDo.lv – tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

  Varat būt kā izpilditājs, kā ari pasūtīt kaut kadu izpildītāju mājas un biznesa uzdevumiem: amatnieku, celtnieku, apkopēju, kurjeru, auklītes tas ir ērts veids, kā ātri pasūtīt jebkuru pakalpojumu.

  Atbildēt

Komentē