Jaunumi grāmatu plauktā : pavasaris / vasara 2018

Jaunumi grāmatu plauktā : pavasaris / vasara 2018

Bērnu grāmatu plaukts kļūst jo dienas, jo pilnāks, un šķiet, ka arī grāmatas tajā – arvien oriģinālākas! Es tiešām esmu pārsteigta par daudzām no tām – grāmatas kā mākslas darbi, no kuriem smelties zināšanas. Evertam šobrīd galvenokārt interesē grāmatas par kosmosu, cilvēka ķermeni, kukaiņiem un ūdens dzīvniekiem. Edvīnam patīk viss!

AINA BESTARD : WHAT’S HIDDEN IN THE BODY

AINA BESTARD : WHAT’S HIDDEN IN THE SEA

Divas no brīnišķīgākajām grāmatām, kas ir mūsu kolekcijā. Grāmatām nāk klāt lapa ar trīs krāsu apļiem , caur kuriem skatoties, lapā redzētais atšķiras. Piemēram, skatoties caur zaļo krāsu redzi apģērbtu cilvēku, caur sarkano – cilvēka iekšājos orgānus, caur zilo – skeletu. Grāmatai par ķermeni nāk klāt arī plakāts.

Abas grāmatas ir no Mr. Page, kā arī, tās var iegādāties Bookdepository.com.

YUVAL ZOMMER : LIELĀ ŪDEŅU GRĀMATA

YUVAL ZOMMER : LIELĀ SĪKBŪTŅU GRĀMATA

   

Apgāda Mansards paspārnē izdotas divas ļoti informācijas bagātas grāmatas – viena par ūdens dzīvniekiem, otra par sīkbūtnēm. Šīs grāmatas var pētīt ilgi – kamēr apskata katru lapu, katru mazo kukainīti, vai jūras iemītnieku. Un vecākiem jābūt gataviem,ka jautājumi lasot būs daudz!

Abas grāmatas ir no Mr. Page, kā arī, tās var iegādāties www.apgadsmansards.lv.

CLAIRE ZUCCHELI ROMER : TOUCH THINK LEARN : WIGGLES 

Lieliska grāmata mazākajiem. Ar pirkstiņu jāvelk līdzi līnijām. Grāmatā ir norādījumi dažādiem pirkstiņu vingrinājumiem, piemēram, izmantot abus pirkstus, paātrināt tempu, palēkāt ar pirkstiņu utt.

Grāmata ir no : Mr. Page, pieejama arī bookdepository.com.

MAZAIS PRINCIS : GRĀMATA AR MAGNĒTIŅIEM

Šī ir no grāmatām, kuru  “lasīšanā” vecāku iesaiste nav nepieciešama. Bērni paši ar interesi darbojas ar magnētiņiem, atrodot tiem pareizās vietas grāmatas lapaspusēs.

Grāmata pieejama : Zvaigzne ABC.

ANOUK BOISROBERT, LOUIS RIGAURD : UNDER THE OCEAN 

Šī skaistā grāmata gan ir jāsargā no juniora, jo viņam ļoti gribētos izplēst no tās visu… Katra grāmatas lapaspuse ir atlokāma, un tajā redzams, kāda pasaule slēpjas dziļi zem ūdens (un kādas sekas atstāj tas, kas virs ūdens tiek darīts…).

Grāmata pieejama : https://www.bookdepository.com/

POTTY HERO

Šo grāmatiņu mums atveda no UK. Ik pa laikam to palasām, jo vēlos, lai Edvīns sadraudzējas ar podiņu (pagaidām bez spiediena un lielas intereses no viņa puses). Grāmata laikam viņam patīk labāk, kā pats podiņš :D. Bet visādi citādi – grāmatas saturu viņš uztver ļoti labi. Grāmatai komplektā nāk uzlīmes, ar kurām bērnu var “apbalvot” par katru veiksmīgo darīšanu podiņā.

Grāmata pieejama : bookdepository.com

ELĪNA SAMULE : MĀRLIJA SAPŅU CEĻOJUMS : MĀRLIJS ASTRONAUTS

 

Šī, protams, ir īpaši tuva Evertam, jo ir par viņam aktuālu tēmu – kosmoss. Grāmata nav tipiska grāmata. Tajā ir ļoti daudz uzdevumu, kurus bērni var pildīt patstāvīgi, vai kopā ar vecākiem (mūsu gadījumā tas notiek kopā, jo četrgadniekam daļa uzdevumu vēl ir par sarežģītu). Grāmatas galvenais varonis ir Mārlijs, ar kuru kopā bērni aicināti doties ceļojumā. Pildot uzdevumus bērni kopā ar Mārliju iepazīst dažādas planētas. Grāmatas uzdevumi iekļauj gan zīmēšanu, gan rēķināšanu, rakstīšanu, figūru atpazīšanu utt. Uzdevumi ir dauzveidīgi un aizraujoši.

Grāmatu var iegādāties rakstot Elīnai Samulei personīgi, kā arī, tā pieejama dažādās grāmatnīcās (piemēram, Jāņa Rozes un Globuss).

MAZIE PĒTNIEKI : MANS ĶERMENIS

Vienkārša grāmata ar atveramajiem lodziņiem par to, kas atrodas iekšā cilvēka ķermenī, un kā tas darbojas.

Grāmatu iegādājos lielajā RIMI. Pieejama arī Jāņa Rozes grāmatnīcā, “Globuss” u.c.

KAS IR CILVĒKA ĶERMENĪ?

Vēl viena grāmata, ko iegādājāmies pateicoties lielajai interesei par cilvēka ķermeni. Grāmatā iekšā ir pa kārtām veidots cilvēka modelis. Atsevišķi var pētīt muskuļus kaulus, gremošanas sistēmu, sirds un asisnsvadus, elpošanas orgānu sistēmu, nervu sistēmu, kā arī uzzināt, kā darbojas maņu orgāni.

Grāmatu iegādājos Zvaigzne ABC.

1 komentārs

  1. Tā Under the ocean izskatās maģiski. Mēs no izzinošajām grāmatām esam iemīļojuši Usborn Look inside sēriju, bet kā vienkāršu, sirsnīgu un asprātīgu lasāmvielu iesaku A bit lost.

    Atbildēt

Trackbacks/Pingbacks

  1. Brīnišķīgas grāmatas bērniem / rudens 2018 | Viens + Viens - […] jau pagājis kāds laiciņš kopš pēdējā bērnu grāmatu ieraksta blogā. Tomēr gatavojot savu grāmatu pasūtījumu Ziemassvētkiem gribu atgādināt, ka…

Komentē