Edvīna 3. ballīte

Edvīna 3. ballīte

Tā jau ir kā tradīcija, ka pēc bērnu dzimšanas dienas svinībām uzrakstu mazu atskaiti par to, kā mums gāja, pie reizes atbildot uz jūsu jautājumiem, kas ienākušies pēc pāris foto publicēšanas Instagram.

Nu tad tā – teikšu godīgi, ka šogad nebija nekādas ballītes organizēšanas jau mēnesi pirms pašām svinībām. Ņemot vērā, ka jūnija mēnesis aizritēja pārvācoties, un pa vidam vēl ceļojot, bija regulāri jāatgādina sev par faktu, ka Edvīnam drīz ir dzimšanas diena.

Nesvinēt nemaz mēs nespējam, tādēļ sarīkojām “last minute” svinības, un jāsaka, ka visi apstākļi sakrita tā, ka tās izdevās varbūt pat labāk, kā tad, ja būtu plānotas ilgu laiku iepriekš. Tāpēc pirmais paldies no manis visiem, kurus pēdējā brīdī uzrunāju – gan kūkas cepējiem, gan catering servisam, gan Wild One svinību telpai.

VIETA

Kleitiņa man mugurā no ZIB :)

Protams, pirmais, par ko domājam vispār sākot organizēt svinības ir vieta – kur? Lai gan parasti vasarā svētkus svinam mājās, atkal, ņemot vērā pārvākšanās faktu, un to, ka dažas mantas joprojām stāv neizpakotas no kastēm, nebijām vēl gatavi uzņemt ciemiņus jaunajās mājās. Sāku domāt par opcijām svinēt kādā no bērniem piemērotajām ballīšu telpām. Šoreiz par ērtāko un attiecīgajai vecumu (pārsvarā 2 – 6 gadus veci viesi) grupai piemērotāko, atzinām Wild One telpu. Wild One bijām bijuši jau vairākkārt, tāpēc jau zinājām, kas un kā te notiek, un jutāmies tur komfortabli.

Wild One ir liels bumbu baseins ar slidkalniņu.

Tas, kas bija jaunums man – izvēloties svētkus svinēt Wild One, ērti un operatīvi ar Wild One starpniecību iespējams vienoties par pārējām svētkos nepieciešamajām lietām – ēdienu, kūku, dekorācijām. Rezervējot telpas ballītei, e – pastā saņēmu ēdienkartes piemērus ar visām cenām gan no Terras, gan Mū Catering, gan variantus kūkām un dekorācijām tematiskai svētku ballītei. Par to tiešām uzslavas no manas puses Wild One, ka šādi tiek panākts pretī svinību organizatoriem (parasti vecākiem), kā arī prieks, ka Wild One izvēlētie sadarbības partneri (to starp Anna Panna un Wild Child Decor kvalitatīvi un gaumīgi dara savu darbu!

Wild One telpā bērni var pārģērbties un iejusties dažādos tēlos.

TĒMA…

Ar to tēmu ballītēs ir tā – nekad tā nav likusies mums baigi svarīga, un tomēr, reizi pa reizei sanāk pie kādas tēmas pieturēties. Tad ir vieglāk izdomāt attiecīgās aktivitātes un pasūtīt kūku… ja vien gribas tādu tematisko.

Mums bija ļoti viegli izdomāt tēmu Edvīna ballītei, jo viņam ļoti patīk Spaidermens un visi pārējie supervaroņi. Tad nu loģiski, ka supervaroņi ar Spaidermenu galvenajā lomā arī bija ballītes kopsaucējs – bez pārspīlējumiem.

Man paveicās uz atlaidēm Elkorā iepirkt gan Spaidermena gan Thor masku (kaut kāds Avengers varonis, sīkāk neprasiet). Tāpat atradu papīra Spaidermena un Betmena maskas Party Inbox veikalā.

Un, protams, Helium baloni, kas uzreiz liek saprast – ahā, te kādam patīk Spaidermens :) Edvīns bija ļoti priecīgs ar saviem baloniem!

ĒDIENS

Burtiski dienu pirms ballītes es uzrunāju Aneti no Terras, jo sapratu, ka nekāda ēst gatavošana man pašai tādos daudzumos pie šī brīža apstākļiem nebūs pa prātam. Tā kā šī nebija pirmā reize, kad ēdienu ballītei izvēlējos pasūtīt no Terras, zināju, ka varu uzticēties. Aši izvēlējos no banketu ēdienkartes savus iecienītākos Cēzara salātus un vairākas uzkodas, t.sk. vegāniskas, un nākamajā dienā Terras šoferītis norunātajā laikā jau tās atveda tieši uz svinību vietu!

Padzērām mēs kā ierasts “Gardu muti” zelterus un ūdeni parasto.

Vairāk : terra-restorani.lv/lv/banketi

KŪKA

Kūka, kūka, kūka… kā man patīk tas brīdis, kad svētkos tiek iznesta kūka, un tiek nopūstas tajā ieliktās svecītes. Šādā ballītē gan jāuzmana, lai svecīšu nopūšana tiešām tiek jubilāram, ne viņa vecākajam brālim vai draugiem :). Tāpat jāatzīst, ka vismaz mūsu ballītēs, mazie vienmēr pagūst iegrābties kūkā vēl pirms tajā ielikta svece, tādēļ kūkas skaistums maksimāli jāizbauda pirms bērni tai ķērušies klāt :D.

Mans mīļais jubilārs priecīgs par svecīti kūkā.

Kūku izvēlējos pasūtīt no Milu Kitchen, jo jau iepriekšējā ballītē (viensplusviens.lv/2018/09/evertam-5/) pārliecinājos par lielisku izpildījumu. Un jā, kūka tiešām bija ne vien skaista, bet arī garšīga! Vai tiešām tam tik grūti noticēt? Izvēlējāmies tematisko Spaidermena kūku. Pēc garšas – banānu – karameļu.

Bērni ēda dekorus, pieaugušie – pārējo :D.
Mans mīļais trīsgadnieks.

Man prieks par tik jauniem un talantīgiem cilvēkiem, kā Milu Kitchen komanda! Lai vēl daudz skaistu un garšīgu kūku jums :).

Zinu, ka visiem interesē kūkas cena. Tā ir 33 eur / kg. Mums bija 4 kg kūkas – tā, lai var ēst arī nākamajā dienā.

Laikam sanāk, ka ar šo ballītes apraksts būs noslēdzies. Varu vēl tikai atzīties, ka mēs nepaspējām izmēģināt jaunās, dabīgās Biokidd sejas krāsas, jo gluži vienkārši steigas dēļ tās palika mājās uz galda…. bet nekas – vasara nav beigusies un svinēsim mēs vēl daudz :). Tikmēr puikas nekautrējās tās uz sejas uzkrāsot tepat mājās!

Varbūt tev noder : www.sejaskrasas.lv

Ja jums ir vēl kādi jautājumi vai komentāri, priecāšos atbildēt :)

5 komentāru

 1. Ballīte izskatās jauka. Bet jāsāka, ka kūka par 132eur. Hmm, tiešām ir tā vērta? Nenoliegšu, smuka tiešām. Bet cena nešķiet samērīga. 🙈

  Atbildēt
  • Zini, es uzskatu, ka cena ir pat ļoti samērīga, ņemot vērā konditora ieguldīto laiku un darbu!
   Vienmēr jau var izvēlēties ko lētāku un vienkāršāku, bet, vismaz šobrīd, kūka tiešām ir tas, kas mūs iepriecina!

   Atbildēt
 2. Laura, vai Jūs kā blogere šīs visas vietas un pakalpojumus saņēmām kā sadarbību, respektīvi bezmaksas un apmaiņā pret Jūsu reklāmas rakstu šeit blogā? Atvainojos, ja kļūdos, bet tas ļoti “spīd” cauri visam rakstam – reklāma…

  Atbildēt

Komentē